Vany a sprchové kouty

Zavřete oči a nechte svou představivost, aby vám vykreslila koupelnu vašich snů se vším všudy. Sanitární keramika se vyrábí v mnoha variantách a rozměrech, aby se přizpůsobila jakémukoli prostoru. V nabídce jsou umyvadla asymetrická směrem vlevo nebo vpravo, umyvadla rohová a také klasická. Klozety, bidety a umyvadla Vás překvapí svou precizností a kvalitou, to je nabídka sanitární keramiky v našem obchodě.

Pro inspiraci se můžete podívat na katalog RAVAK ve formátu PDF

Keramická umyvadla

Umyvadla Chrome vás nikdy nezačnou nudit. Svižné přímé linie spolu s oblými vnitřními tvary mycího prostoru vytvářejí dokonalou harmonii. Desítky navazujících designově ladících součástí konceptu Chrome přidávají další hlasy do symfonie krásy ve vaší koupelně.

Koupelnový nábytek

Toaletní a hygienické potřeby, ať už v menším či větším množství, dnes používá snad každý. Proto je potřeba při zařizování koupelny myslet i na prostory, kde tyto nezbytnosti uložíme. Koupelnový nábytek je proto skvělým řešením.

Mechanické vybavení

Koupelnových nábytků zajištuje např. kování BLUM, elektronický dotykový systém otevírání zásuvek GRASS nebo samočinné mechanické otevírání zásuvek BLUM - TOUCH LINE, tlumené otvírání a dovírání HETTICH, samouzavíratelné dorazy a další špičkové vybavení.

Výrobky ze sanitární keramiky

Výrobky

Vybavení koupelny a koupelnový nábytek

Základním vybavením každé koupelny je umyvadlo, které bude praktické pro každodenní použití a zároveň bude vytvářet jednotný ráz vaší koupelny. S velkou oblibou dnes lidé využívají spojení koupelny a toalety, jež se jeví z praktického hlediska jako velmi přínosné. Sanitární keramiku tak můžete sladit v jednotný celek a využít i dalších produktů, které nabízíme. Sanitární keramika je od dob budování koupelen jejich nezbytná součást. Slouží ke každodenní potřebě, a proto nároky na užitnou hodnotu a snadnou údržbu jsou značné.

Škála výrobků ze sanitární keramiky je obrovská:
umyvadla se sloupem, či polosloupem, klozety jak kombi, tak samostatně stojící, závěsné WC, bidety - závěsné, samostatně stojící, pisoáry dělící, mezipisoárové stěny, vaničky a další Kvalita výroby a vypalování sanitární keramiky je důležitá pro její životnost.Nepodceňujte tedy výběr - toto zboží se nekupuje na rok a výměna bývá spojena s komplikacemi.

Toaletní a hygienické potřeby, ať už v menším či větším množství, dnes používá snad každý. Proto je potřeba při zařizování koupelny myslet i na prostory, kde tyto nezbytnosti uložíme. Koupelnový nábytek je proto skvělým řešením. Vybírat můžete z různých variací, ať už to jsou závěsné a zrcadlové skříňky do koupelny nebo přímo skříňky s umyvadlem. Budete-li potřebovat pomoci s výběrem, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme.

Mechanické vybavení koupelnových nábytků zajištuje např. kování BLUM, elektronický dotykový systém otevírání zásuvek GRASS nebo samočinné mechanické otevírání zásuvek BLUM - TOUCH LINE, tlumené otvírání a dovírání HETTICH, samouzavíratelné dorazy a další špičkové vybavení.
Plnovýsuv zásuvek, stavitelné nožky k závěsným nábytkům, výklopné vestavěné koše, u zrcadel halogenové osvětlení, vypínač, bezdotykový spínač, el.zásuvky, vyhřívání, digitální hodiny...
Katalog koupelnového nábytku ke stažení

Galerie sanitární keramiky