Renovace bytového jádra

Koupelna je velmi důležitou součástí každé domácnosti. Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. Při rekonstukci či renovaci koupelen hledáme vždy nejvhodnější řešení pro konkrétního zákazníka. Navrhneme takové řešení rekonstrukce koupelny, které odpovídá daným požadavkům, stanoveným cenovým parametrům a zároveň i technickým možnostem konkrétního prostoru.

Renovace bytového jádra

Popis provedení
1. zaměření a cenový rozpočet v místě rekonstrukce zdarma
2. vybourání stávajícího jádra a odvoz vybourané stavební suti a její likvidaci
3. vyzdění chybějících příček. Jedná se o tři způsoby:

Nejlevnější variantou je...

...renovace původních umakartových stěn. Na obklady se používají kvalitní flexibilní lepidla. Ta jsou odolná vůči vodě a vlhkosti a dokáží se přizpůsobit například i pnutí zdiva, teplotním rozdílům i pohybu v podloží. Flexové lepidlo umožňuje dokonce položit nové dlaždice na starou dlažbu.

Renovace bytového jádra

Koupelnu předáváme nachystanou k jejímu použití, uklizenou a vyčištěnou, abyste si mohli po našem odchodu vychutnat koupel bez nutnosti umývání vany a leštění zrcadel.

Přestavba jádra formou příček...

...ze sádrokartonových desek. Jsou to v podstatě ze sádry vyráběné desky, které jsou pevným a k tomuto účelu odpovídajícím kartonem potaženy jak plošně tak i přes podélné hrany. Podstata vlastností desek je účinek spojení vápenných zrnek a kartónového pláště, který působí jako armování v oblasti tahové a způsobuje ve spojení odpovídající pevnost desek včetně ohybové pevnosti.

Renovace bytového jádra

Takto vytvořené příčky plně nahrazují klasické zděné nebo panelové příčky. Je to moderní a plně funkční řešení přestavby bytového jádra. Tyto příčky jsou vyplněny minerálním materiálem, který splňujezvukové a tepelně izolační vlastnosti. Jednoduchým způsobem se do těchto příček instalují elektrorozvody, rozvody vody a vzduchotechniky.

Renovace před a po

Máte starou a nezajímavou koupelnu? Pak to chce změnu. Proměníme vaši koupelnu k nepoznání. Ať už si budete přát praktickou koupelnu, nebo koupelnu pro relaxaci a odpočinek. Provádíme levné rekonstrukce koupelen v OSTRAVĚ !! Díky dobrým a dlouholetým vztahům s našimi dodavateli materiálů vám můžeme nabídnout ceny, které vám jinde nenabídnou.

Renovace bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra: 7-14 dnů.
Renovace umakartového jádra: 3-5 dnů.

Koupelna o rozměru 1,5 x 1,4 jádro

obklad ,dlažba, vana akrylát, umyvadlo, 2x baterie, veškerý instal. materiál a montážní materiál, montážní práce, úprava stěn až po strop, úklid, likvidace odpadu.
1. bohaté zkušenosti s realizacemi a renovacemi koupelen
2.příznivé ceny
3. kompletní služby při realizaci vaší zakázky

Zdarma přijedeme a posoudíme!!

Přestavba koupelny

Bytové jádro

Rekonstrukce koupelny v panelových domech

nové rozvody elektřiny, přípravu pro připojení pračky, včetně revize

nové rozvody vody

nové rozvody kanalizace

provedení obkladů a dlažby

snížení stropu včetně bodového osvětlení

montáž umyvadla, vany, sprchového koutu, klozetu a dalších koupelových doplňků

Přestavba jádra z Yotongových cihel

Široká použitelnost pórobetonu YTONG je dána jeho užitnými vlastnostmi. Zvláště jsou ceněny jeho vynikající tepelně izolační vlastnosti, vysoká únosnost, nehořlavost, dobré akustické vlastnosti,snadná opracovatelnost a jednoduchá zpracovatelnost bez zbytečných odpadů, nízká objemová hmotnost, zdravotní nezávadnost, snadné a nenáročné provádění povrchových úprav. Oba způsoby jsou cenově i časově přibližně stejné a taktéž splňují vysoké nároky na dnešní moderní bydlení.

Objednat

RENOVACE KOUPELNY

4-5/dnů

Koupelnu předáváme nachystanou

k jejímu použití uklizenou a

vyčištěnou, abyste si mohli po našem

odchodu vychutnat koupel bez

nutnosti umývání vany, atd.

3D NÁVRHY

ZDARMA

3D návrhy

zdarma k realizaci koupelny

Proměníme vaši koupelnu

k nepoznání

Zdarma přijedeme a posoudíme

BYTOVÉ JÁDRO

7-14/dnů

Rekonstrukce bytového jádra

Ze sádrokartonových desek

Z Yotongových cihel

Oba způsoby jsou cenově

i časově přibližně stejné